Největší noční můry

12. září 2013 v 15:24 | Yim |  Yima
Největší noční můry. Co si vybavíte? Jak jdete v noci po hřbitově a najednou se tam objeví zombíci? Jak musíte do Hladové arény a bít se o vlastní život? Jak vám zemře blízký člen rodiny? Jak se vaše sestra topí a vy jí nemůžete pomoci? Tak na takovéto sny u mě můžete zapomenout.

Ráda bych měla takové sny. Ale nemám. Většina mých snů jsou události, které se později stanou, ale uvědomím si to až s nastálou situací. Druhý druh snů, které se mi zdají, jsou noční můry. V posledním půl roce jsou tři, které se pořád dokola opakují.

Černobílé. Paneláky a domy jsou zbořené. Všude kolem jsou jenom trosky. Auta, šaliny, autobusy, vlaky - to všechno leží jakoby pohozené někde opodál. Lidé panikaří. Všude je zmatek, hluk a chaos. Místo ulic jsou zákopy, ve kterých leží raněná nebo mrtvá těla. Všichni se snaží ukrýt, ale nejde to. Útok je ze vzduchu. Američani s Japonci létají ve stíhačkách nebo v letadlech nebo co to je nad tím vším a házejí dolů bomby.

Někdo zazvoní. Jdu otevřít. Před vstupními dveřmi stojí Stalin, který mě zastřelí.

Znovu černobílé. Sedím sama někde na lavičce, uprostřed prázdného sídliště. Žádné zvuky nejsou slyšet. Ale i přes to. Nedokážete si představit ten nesnesitelný hluk, co mi zní v uších. Po tvářích mi tečou slzy a já umírám.

Jaké jsou tedy vaše noční můry? Zkuste je krátce popsat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliza Eliza | Web | 12. září 2013 v 15:40 | Reagovat

Většinou se mi také zdají věci co se stanou. Ale uvědomím si to až ve chvíli, kdy se opravdu stanou. Avšak někdy mám sen o lidech, které jsem během dne potkala, či jsem s nimi byla nejvíce. Mám ráda sny (i noční můry), ale poslední dobou se mi o ničem nezdá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama