Proč bychom měli být homofobům vděčni

26. ledna 2015 v 12:01 | Yima |  Yima
Tak jsem dneska četla, že snad Václav Moravec na předávání Cen české filmové kritiky udělal něco jako svůj coming out, když hned na začátku řekl "Poznamenal jsem si tady heslo představit partnery. Nevím jak vy, já mám jen jednoho, ale dnešní doba si žádá partnerů více." Pokud vím, tak se o tom, že je gay, mluvilo už delší dobu, tak nevím, co je na tom tak zajímavého.

Před nedávnem dublinský kněz Martin Dolan řekl, že je gay, přímo během mše, načež se věřící zvedli a neodešli, nýbrž začali tleskat. Což je samozřejmě hrozný skandál, kněz, gay, a ještě to takhle otevřeně řekne, natož v kostele.

Teď mi tady internet hlásí, že snad nějaký britský generál, který byl v Íráku a Afghánistánu, v armádě pětadvacet let, je ženatý, má děti, a on prý je taky gay. Řekl, že jeho homosexualita nikdy neovlivnila jeho schopnost v práci. "Může to být pro někoho šok, ale v SAS byli a jsou homosexuální vojáci. Potkal jsem je." (SAS jsou speciální britské jednotky bojující v Afghánistánu) Známe to z filmů, že na vojně bývá šikana, a jinak tomu asi není v profesionální armádě, protože mnoho vojáků se prý bojí coming outu.


Zatímco my v Česku tu řešíme, jestli teda postižené děti v normálních školách ano, nebo ne (a já jsem pro) a jsme znechuceni nad postojem našeho milovaného pana prezidenta, ve Velké Británii se chystají udělat v Manchasteru školu speciálně pro LGBT mládež, měla by být založena v roce 2018. Jen tak pro zajímavost, roční školné by mělo v přepočtu stát přes půl milionu korun českých! Co jsem četla, nesouhlasí s tím třeba ministr školství Tim Loughton, který říká, že proti homofobní šikaně musíme bojovat jinak než izolací. Ale nemyslete si, že to zakladatelé školy myslí špatně, naopak chtějí, aby se mladí lidé zbytečně nezabíjeli, nechodili za školu, protože se bojí, má se tam v rámci školy pracovat na zvednutí sebevědomí. Zakladatelé vidí, že učitelé stále nedokáží proti homofobní šikaně něco dělat a nevědí si rady ani s coming outem.

Za rok 2014 jsme byli svědky mnohých coming outů, nejvýraznějším byl asi coming out Ellen Page na Valentýna.

V Petrohradě prý měli pomník ve tvaru iPhone, který měl připomínat Steva Jobse, nicméně v listopadu ho odstranili kvůli tomu, že jeho nástupce, šéf Applu, se veřejně přiznal ke své homosexuální orientaci. Všichni víme, jak je na tom Rusko ve vztahu k homosexuálům, je ilegální propagovat homosexualitu a vůbec, nedávno jsem četla, že snad mají homosexuálové i zakázáno řídit auta.

//prosím, odtud berte tento článek s rezervou, je to jen parodie na recesi

Měli bychom všichni poděkovat ruským zákonům a všem dalším homofobům! Ne, doopravdy. Teď je to všechno tak, že kdo je homofob, kdo je xenofob, kdo není liberál, tak je odsuzován a nepochopen. Měli bychom poděkovat i těm přesvědčeným křesťanům, kteří mají za to, že sice máme milovat bližního svého, ale nemáme milovat bližního svého, pokud je teplý, a nemáme milovat bližního svého, jakože DOOPRAVDY milovat bližního svého, jedná-li se o člověka stejného pohlaví.

Nějak se nám tu ti gayové a lesby a tak podobně vyrojili. Nemyslím jen v Česku, myslím tak nějak všeobecně. Od dvacátých let dvacátého století, tipla bych, úplně náhodně. Otepluje se nám atmosféra, oteplují se nám oceány, tají ledovce, změnil se nám uhlíkový cyklus a další biochemické cykly. Jako příčiny se udávají skleníkové efekty, pak jakési částice a saze, sluneční aktivita, a tak dále, a tak dále, to píšou na wikipedii. Ale lidičkové, vy jste něco zásadního přehlédli!

Nejde jen o to, že kvůli všem těm homosexuálům tu za chvíli budeme plavat v moři, tomuto přeci homofobové zabránit nemohou. Homofobové nám pomáhají především co se týče potomstva. Uvědomme si závažnou věc - sice v Číně a v Indii mají hrooozně moc nových dětí a je jich víc než mrtvých lidí, ale třeba v České republice počet obyvatel stagnuje, pokud nepočítáme stárnutí populace, což je zase z trochu jiného soudku, nicméně celkově na celé Zemi lidí ubývá. (Říkali ve škole, co si pamatuju.) A teď se podívejme kolem sebe. Gay, gay, lesba, bisexuál, gay, lesba, transsexuál, gay, lesba, lesba, bisexuál. Jsou všude kolem nás a dokonce i ti heterosexuální chlapci se dívají po jiných chlapcích, protože oni zatraceně vypadají jako holky a naopak! A jak známo z hodin biologie, děti se rodí po pohlavním styku muže a ženy, nikoli ženy a ženy a už vůbec ne muže a muže, dítě se z konečníku prostě narodit nemůže. Za chvíli tedy budou heterosexuálové v menšině a porodnice prázdné.

Nikdy nemůže dojít ke stavu, kdy porodnice budou úplně prázdné, protože tu máme ty Rusy a homofoby a zarputilé křesťany, kteří by se vlastně mohli množit jako králíci (podle slov papeže Františka), aby vyvážili to, že zbytek lidí děti mít nebude. Proč bychom měli být homofobům vděčni? Konečně se k tomu dostáváme, ale myslím, že už to je všem jasné. Homofobové jsou naší budoucností! Rodina je základ státu a tu nám poskytují právě homofobové a díky jim! Všichni Slováci by měli v referendu hlasovat proti homosexuálům, protože homofobové jsou ti, na kterých nám záleží! Za chvíli ty speciální školy pro LGBT nebudou potřeba, protože homofobové budou vychovávat své děti jako homofoby a oni se nikdy neodváží ani pomyslet, že by mohli být LGBT, a kdyby je to napadlo, hned by se šli zabít, protože oni sami sebe přece nedokáží přijmout a jejich rodiče a zbytek homofobní společnosti jakbysmet.

Jen si dávejte bacha, homofobové, abyste se nestali novými komunisty. Aby LGBT komunita nebyla undergroundem a neměli vlastní kulturu s dlouhejma vlasama a se samizdatovou literaturou, v jejíž čele v Česku bude Putna a jejich svatou knihou bude Corpus Christi, a s beatovou muzikou, která tak hrozně propaguje lesbický a gay porno, protože v tom je obrovská síla, víte. V tom je síla, která dostane lidi do ulic a budou demonstrovat ve jméně Neila Patricka Harrise a Ellen DeGeneres a hlavně ve jméně stejnopohlavního sexu. Homofobové, nedopusťte, abyste museli jednat s těmi hříšníky o nové politice! Hlavně nedopusťte, aby Zdeněk Troška jednoho dne nepřestal být mainstreamovej, protože to by byla zkáza nejenom pro homofobní společnost, ale pro celou naši galaxii.

//já nejsem homofob, jen mi přijdou homofobové jako moc vtipné bytosti
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lenin Lenin | Web | 26. ledna 2015 v 13:10 | Reagovat

Lidí na planetě neubývá, jinak bych se já na základní škole nemohla učit, že nás je 6 miliard, zatímco moje sestra vstřebává o miliardu vyšší informaci. Vymírá Evropa, ale o to se tu brzy postarají kamarádi z východu, koneckonců ti jsou homofobní dost a všechny teplouše tu bez milosti popraví (stejně jako zbytek původního obyvatelstva) a v Evropě bude zase hezky.

Homofobové by si měli dát zpátečku, stejně jako homosexuálové. Tím nemyslím, že by se gayové a lesby měli tvářit, že se jich to netýká, ale nemusela by se z toho dělat príma cnost. To poslední dobou hojně rozšířené "Já jsem teplej, kdo je víc?" mi leze na nervy, ač homofob nejsem, nevadí mi stejnopohlavní sňatky ani adopce děti homosexuálním párem. Jen bych byla ráda, kdyby prostě na světě byla zase rovnováha a nikdo neměl potřebu neustále dávat najevo, jestli hobluje ženský, chlapy nebo svýho psa. Tak.

2 Yima Yima | E-mail | Web | 26. ledna 2015 v 13:13 | Reagovat

[1]: Vidíš, my jsme se učili, že nás je míň, mám dojem. A jinak souhlasím. Kdyby se nerozlišovala společnost na homofoby a homosexuály, bylo by to tu mnohem klidnější. Zbytečně se navzájem provokují. Nemám nic třeba proti průvodům jako je Prague Pride, ale některé kostýmy jsou přehnané. Dělají ze sebe oběti, i když by oběťmi být nemuseli... Vlastně je to teď hrozně cool, vždyť se taky nikdo nevytahuje, že je heterosexuál, tak proč je to tak u homosexuálů? Podivné.

3 Lúmenn Lúmenn | Web | 26. ledna 2015 v 14:15 | Reagovat

No, bohužel, článek je dost nesmyslný, protože lidí na planetě každým dnem přibývá;) Nevím, kdes na tom byla:) Už je nás 7 miliard a do roku 2050 by na Zemi mělo žít pokud to půjde dál stejným tempem, 10 miliard lidí. Stagnuje populace vyspělých zemí, Evropy a USA, ale V Asii a Africe demografická křivka strmě stoupá;)

4 myší královna myší královna | Web | 26. ledna 2015 v 14:17 | Reagovat

Jsem se nedávno bavila se spolubydlou protestantkou:
"Mně třeba vadí, jak církev odsuzuje gaye."
"Tak jako ona je neodsuzuje..."
"No to jo, ale já nerozumím tomu, proč by to měl být hřích, když tím nikomu člověk neubližuje."
"Tohle ale nikomu nevadí."
"Já vím, že ne, ale prostě spolu nemůžou žít."
"Jo aha! No, tak to nemůžou, to je hřích, to se píše v Bibli."

No comment.

5 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 26. ledna 2015 v 14:58 | Reagovat

Etó... no, náš kněž v kostele se taky hlasí k menšínové orientaci a já si nemyslím, že by to měl být skandál, ale je zase pravda, že to neprohlašuje při mši.
Já si osobně myslím, že se snižuje počet původních obyvatel Evropy a taky si za to můžeme trochu sami, když je strašně moderní žít single a zakládat si rodinu až ve čtyřiceti, tak je to problém. Tak jako tak si myslím, že to jednou vyřeší soudruzi z Indie a Číny, když v Číně momentálně nemají žádný dospělý holky, protože před pár desítkama let je napadlo, že kluci jsou lepší a povraždili docela dost plodů ženského pohlaví, jenže ejhle, ti kluci vyrostli, 96% by chtělo holky, ale to tak nějak nedomysleli, leda že by přešli na styl kluk x kluk, ale v Asii tohle nevidím jako u nás, takže jim nezbyde nic jiného než hurá do Ruska a do Evropy, tady máme holek dost, nejsem proti smíšenejm párům, ale nebude to dobrý, vždycky budou ti kluci někde přebývat. Achjo, to jsem se zase někam dostala jinam...
O těch školách jsem slyšela docela nedávno na facebooku a myslela jsem si, že je to novinářská kachna. Evidentně ne. Ale přijde mi to jako blbost. Homosexuálové by se neměli cítit odlišní od většiny jenom kvůli tomu, že se jim líbí lidi stejného pohlaví. Není to nový druh, ne? Ale je pravda, že společnost je nikdy moc nepřijímá, ale kdy tomu bylo jinak?
Co se týče Rusů, díváme se na ně evropskýma očima a to je blbě. Stejně jako národy východněji (třeba Čína) si prostě lidí jako masy neváží. Mají jich dost na to, aby je mohli obětovávat (příkladem Rusko za první světové války- pět mužů na jednu pušku, druhé světové války- dva muži na jednu pušku, Čína to nemá ani cenu vykládat- když se ve starém císařství bouřilo nějaké město nebo rovnou provincie, neřešil to císař zbavení se několika úředníků, prostě tam poslal armádu a prostě to město bez ohledu na zásoby, materiály a vlastní lidi bez smilování pobil a bylo mu to jedno, protože těch lidí tam bylo víc než dost v celé říši). Takže když Evropa v každé válce tvořila strategie aby co nejmíň obětovávali vojáky ve velkém, Rusko a podobní na to nemysleli. Bylo jim to jedno. A takhle je to dodnes a my si myslíme, jak je ta země špatná jenom proto, že se na ni díváme jako Evropani.

6 vztahy vztahy | Web | 26. ledna 2015 v 16:07 | Reagovat

netradiční postřehy :-)

7 arzenal arzenal | Web | 26. ledna 2015 v 16:24 | Reagovat

Vyjádřila bych se k tomu asi takhle: http://arzenal.blog.cz/1501/o-dnesni-opacne-homofobii

8 grey.t grey.t | E-mail | Web | 26. ledna 2015 v 20:03 | Reagovat

Lidí na světě sice přibývá, ale mnohem zajímavější je podívat se, kde ti lidé přibývají. Protože u nás to není.
Jinak se mi ten článek vlastně dost líbil. Docela vtipný, sarkasticky pravdivý... Myslím si, že jsem celkem pochopil, kam tím míříš :)

9 grey.t grey.t | E-mail | Web | 26. ledna 2015 v 20:13 | Reagovat

[2]: (Omlouvám se, že jsem nereagoval v jednom komentáři, přečetl jsem si to až teď a nedalo mi to).
Ono se to vytahuje hodně proto - alespoň podle mě - že když chce jít ven holka s klukem, tak se můžou vzít za ruce a klidně si dát na rohu ulice francouzáka. Když to budu chtít udělat já s přítelem, tak není vyloučené, že místo hezkého pocitu budu mít monokl. Láska je to stejná, ale když ji projevuješ stejně, setká se to s nesouhlasem. Prostě za stejné chování sklidím jiné reakce a to se mi nelíbí. Ne že by bylo řešení obléct si růžové boxerky a jít na pride....

10 Yima Yima | E-mail | Web | 26. ledna 2015 v 20:14 | Reagovat

[3]: Obávám se, že jsi (jako i další lidi) úplně nepochopila, že toto nemá být něco vážného, že to je jen recese, přece bych nemohla nic z toho myslet vážně.

[4]: Vůbec nechápu tyto lidi... Ale co naděláme?

[5]: Velmi ti děkuji. Nikdy jsem o tom takhle nepřemýšlela a najednou spoustu věcí vidím jinak. Ale i tak je mi prostě odporné, jak se k nim chovají, prostě jsem Evropan a Evropanem zůstanu...

[7]: Tvůj článek jsem četla včera. :)

[8]: Jsem ráda, že aspoň někdo pochopil článek tak, jak jsem ho myslela, a jsem ráda, že jsi to byl zrovna ty. :)

11 Yima Yima | E-mail | Web | 26. ledna 2015 v 20:16 | Reagovat

[9]: Souhlasím. Ale ta přehnaná teatrálnost mi přijde, že na sebe zbytečně upozorňují, víš, jak to myslím? Je fakt, že i kdyby se to neprovozovalo, homofobové si najdou záminku vždycky, ale tak... :D

12 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 26. ledna 2015 v 20:36 | Reagovat

Konečně jsem se dostala k tomu, abych se podívala na tvůj blog...a hned narazím na tento článek:-)

Je to skutečně zajímavý a odvážný pohled. Ne tak úplně s tím souhlasím, ale v něčem máš pravdu.

Nesouhlasím tedy v tom, že by se lidé jiné sexuální orientace měli odsuzovat. Asi to není úplně přirozené, a když jsme u toho křesťanství, Bůh to tak asi nechtěl, pokud existuje, ale na druhou stranu, je to docela jejich věc, není to nemoc, a navíc jim v tom nemůžeme bránit. To je potlačování osobní svobody, a nechceme snad opakovat historii.

Ale na druhu stranu, někdy se mi zdá, že je to jen póza. Že někteří lidé předstírají, nebo si sugerují, že jsou homo či bi. Protože touha po originalitě z nás dělá ještě větší ovce.

Ale to, že je to jeden z vlivů, díky kterému nás ubývá, nemůžu více než souhlasit.

Přesto nemá smysl tyto lidi odsuzovat, protože oni za to nemohou. A navíc, pokud je lidstvo alespoň trochu inteligentní, nedojde k tomu, aby jich bylo více...

13 HellieG HellieG | Web | 26. ledna 2015 v 21:15 | Reagovat

Jejda Yim to je skvělý článek. Škoda, že někteří lidé jsou poněkud nechápaví :D Upřímně tento styl článků mám doopravdy ráda, i když jejich autor riskuje, že čtenáři mohou myslet na jiné vlně než on. Vyjadřovat se k tématu homosexuality je dle mého názoru zcela zbytečné, neb to už obstaraly předchozí komentáře. Jen bych ráda podotknula, že na naší katolické škole je to s tolerancí sexuálních menšin možná lepší, než na obyčejné státní škole (ale pojednání o tom by zabralo celý nový článek a nechci spamovat).

14 Pomeranč Pomeranč | E-mail | Web | 26. ledna 2015 v 23:54 | Reagovat

Gosh, to je teda článek... kdybych si ho nepřečetla až poté, co jsem si přečetla varování na fb (nebo spíš "To bylo poprvé a naposledy..." :D), tak bych asi začala jako správná řadová LGBT hejtovat... :D

15 Ainowa Ainowa | Web | 27. ledna 2015 v 18:21 | Reagovat

Skvěle napsáno, musím říct :)
Homofobové jsou vtipní, ne že ne. Mám ve svém okolí dva celkem radikální a kdybych je neznala tak dlouho, nejspíše by se mě štítili a nechali mne zavřít do léčebny (absolutně nechápu, jak mohou tvrdit, že homosexualita je nemoc). Je sice zajímavé slyšet jejich názory (často dost proruské, nom), občas se nad tím i pobavím, ale většinou pouze vrtím hlavou nad tím, co všechno jsou schopni vymyslet.
Lidi jsou různí. Divní, přejícní, nepřejícní... Asi se musíme buď přizpůsobit, nebo najít řešení přijatelné pro obě strany :)

16 Yima Yima | E-mail | Web | 27. ledna 2015 v 19:03 | Reagovat

[12]: Vlastně to vůbec není myšleno vážně, je to vtip, takže o zajímavém pohledu nevím, jestli je možné mluvit. :D Nicméně souhlasím s tebou, že mnohdy je někdo "bisexuál", "gay", "lesba" a ne bisexuál, gay a lesba. Zkrátka proto, že je to dneska cool a tak.

[13]: Děkuji, Hellie, jsem ráda, že mě někdo pochopil. :D Já si myslím, že to křesťanství je hlavně o tom, že jsme si všichni rovni, ne v majetku jako v komunismus, ale prostě rovni. A nějak to v tomto nevidím. :D

[14]: Ale no tak, Týno, vždyť jsem psala, že to nemyslím vážně! :D Jestli chceš potvrzení, že opravdu nejsem homofob, tak v dnešním článku http://yim.blog.cz/1501/referendum-o-ochrane-rodiny :)

[15]: Mám pocit, že jsi taky jedna z mála, co ten článek pochopila, a díky za to! Taky moc nechápu, proč by to měla být nemoc... Homosexuálům nasadíme antibiotika a bude všechno v normálu, ne? :D

17 mengano mengano | E-mail | Web | 28. ledna 2015 v 7:08 | Reagovat

Nic by se nemělo přehánět. Nepadáme na zadek z heterosexuálu, nemusíme padat na zadek ani z homosexuálů. Ať si každý dělá co chce, jak jedni, tak druzí, ale ať kvůli své sexuální orientaci nevyžaduje nějaké extrabuřty:)

18 Yima Yima | E-mail | Web | 28. ledna 2015 v 11:41 | Reagovat

[17]: Souhlasím. :)

19 Vikomt Vikomt | E-mail | Web | 30. ledna 2015 v 9:53 | Reagovat

Nehorázně jsem se zasmál nad tvým článkem, ale ještě vtipnější bylo číst ty komentáře od těch, co to nepochopili. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama